Перейти к содержимому

Фотография

Сервисы-Партнеры или просто заслуживающие уважения

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 65

#51 swed

swed

Нинзя - Сузуковод

• Suzuki Club
  • 1 243 сообщений

Отправлено 05 Июнь 2011 - 22:22

у нас Есть контора Автоклимат
они только авто охлаждением занимаютьяс )
тебе надо было туда
@ я не мешаю машинке ездить, просто хочу знать все .

#52 wowa

wowa

Самурай - Сузуковод

• Пользователи
  • PipPip
  • 382 сообщений
  • Интересы:Полювання, риболовля, гірські лижі, подорожі

Отправлено 05 Июнь 2011 - 22:54

Як то кажуть - пізно івасику до школи :)
До того немало часу, грошей і нервів було потрачено на стрийській(трускавецька).

Мля... тепер маю ремонт квартири... з укр. майстрами то мабуть діагноз - поки сам не доженеш всіх нюансів, то толку не буде...
Изображение

#53 OlegK

OlegK

Самурай - Сузуковод

• Пользователи
  • PipPip
  • 184 сообщений
  • Интересы:рыбалка, реставрация изделий из дерева

Отправлено 10 Июнь 2011 - 20:57

Я вже давно переконався - хочеш щось зробити добре то зроби сам, чи то стосується машини чи чогось іншого. Але тут стає проблема часу. Тому то і приходиться мати справу з різними "майстрами". Хоча останім часом я бачу ліпше потрохи, помало, але всеж таки самому.

#54 wowa

wowa

Самурай - Сузуковод

• Пользователи
  • PipPip
  • 382 сообщений

Отправлено 21 Январь 2012 - 02:51

Вова як з кузовним ремонтом?...

Короче не получилось попасти на РікАвто, довелось загнати машину в кінці листопада на АнтикорСервіс - хотів встигнути зробити все до снігів. Як виявилось це була велика помилка. Станом на сьогодні - пройшло вже майже два місяця!!!, "а віз і далі там". Поварили трохи днище, пороги, кронштейн рами і ще пару дрібничок, подушки кузова поміняли. А до малярки і антикорозійки, ще толком і не брались. Та щей халтурять, чого я страшно не люблю, особливо коли і ціни не ахті. Погрунтували підсилювачі бамперів прямо по ржавчині, крила з лицьовго боку прошпаклювали, а з внутрішнього навіть не удосужились болото і ржавчину почистити перед антикором... Ніхто не може толком відповісти на коли машина буде зроблена... Короче повний піпі... А пану Івану Тарасу думаю ще довго буде щикатись - я його кожен день згадую, як він мені клявся що за місяць все зробиться.
То останній раз що я звернувся на АнтикорСервіс... Буде добре якщо заберу машину до середини лютого, і якість робіт під дуже великим знаком питання...
Изображение

#55 wowa

wowa

Самурай - Сузуковод

• Пользователи
  • PipPip
  • 382 сообщений

Отправлено 07 Февраль 2012 - 01:19

Сьогодні вирішив провірити як зроблений антикор. Передні крила з внутрішнього боку так і не обробили толком і, вдодачу, кузов за ними, включаючи свіжу зварку. На арках полишали сухі місця, днище з салону тоже пропустили сухі плями зі ржавчиною і свіжою зваркою, пороги в середині сухі, порожнини кузова взагалі не оброблялись - ніоднієї додаткової дирки не зробили щоб продути. Зате замість того щоб зняти карти дверей зі сторони салолну і нормально обробити низ дверей - насверлили дирок в торцях - писець... і це після байок про карти антикору на всі авто...
Просив обробити раму - ззовні вроді похляпали всередині суха. І це все я виявив ще навіть не залазячи під авто... без матів з ними мені вже спілкуватись важко... :wacko:
Як на мене, в назві "сервісу" бракує ще одного "анти" - Анти-Антикорсервіс :)

Полазив по нету в пошуках відгуків про антикорсервіс - майже всі відгуки негатив. Треба було раніше добряче погуглити :)
Изображение

#56 wowa

wowa

Самурай - Сузуковод

• Пользователи
  • PipPip
  • 382 сообщений

Отправлено 09 Июль 2012 - 13:38

Підсумую свій "досвід" ремонту на славнозвісному Антикорсервіс на Любінській.

Перелік робіт які "зробили":
повний антикор(кузов, рама), зварювальні роботи(пороги, днище, арки), шумоізоляція днища, фарбування кузова (окрім плст. обвісів, криші і задньої дверки), заміна подушок кузова.
Запчастин які витратили вони: трохи металу для зварки, антикорозійні рідини(дінітрол), листи шумки("золоті"), фарба-лак, кусок плстмаси.
Запчастини, яким забезпечив сам: нові подушки кузова, нові передні підкрильники, різні болти щоб замінити зірвані, різні оригінальні кліпси обвісів і салону (близько 200 штук).

Результати роботи.

Вся робота робилась 3 місяці!!! Нервів і грошей ушло немало. Діло доходило практично до "розборок" - свідків було немало. Думаю "репутацію" Антиікорсервіс заробив собі на весь Львів.

Іван Тарас (типу виконавчий директор) привселюдно признався, що він мене неодноразово обманював.
Вадим Воробйов (власник) з одного боку ніби "вміняємий", але насправді хитрий рижий тіпок, який тільки і думає як "натянути клієнта" на лишнє бабло, а у разі проблем, шукає відмазки всіма можливими способами.

а) Антикор

Доробляли-переробляли після зауважень 3 рази!!! І то, я майже впевнений що пороги залишились необроблені в середині як слід.
Раму перед обробкою антикором добре не вимили всередині - антикор "пішов в болото".
Паски безпеки засрані антикором - незнаю як і чим відмити (розчиннки недопомагають). Мабуть тілкьи знімати і "вимочувати" чи прати. Салон відмивав цілий день.

б) Фарбування

Кузов пофарбували препаршиво.
На багатьох поверхнях залишились пухирці навіть після поліровки (схоже на порох-пісок) під лаком. Сколи фарби довкола дверних ручок і в інших місцях притикання, неоднотонна поверхня - переливи різних віддтіннків на одній поверхні.
Вдалось "відбити" ціну пофарбування тільки дверей.
Замість того щоб купити банку засобу для зняття силікону(думаю менше 100грн), жалілись-бідькались що моя машина в якомусь силіконі..., і що вони ще такого не бачили..., і що нова фарба не тримається ... і тд....
Замість відчистити метал до біла, наклали тонни шпаклівки, через яку кліпси обвісів перестали номрально сідати, а в деяких місцях, біля кліпс, ця шпаклівка разом із фарбою вже успішно повідлітала.
Підсилювачі бамперів і фаркоп толком не відчистили від ржавчини, а покрили якимись грунтовками, дорогими фарбами, замість того щоб гарно відчистити і пофарбувати дешевшими фарбами. І це не дивлячись на домовленість - щоб здерти в декілька разів більше бабал за фарбувапння останніх.

в) Обесшумка

Погодився на їхню "золоту" обесшумку, строго тільки для днища салону - прикрити свіжий антикор.
В результаті, "в тіхаря" заліпили тою херньою і прогои, і шахту коробки-роздатки, і моторний відсік, і навіть в багажнік залізли, але благо що не весь. Все тихенько прикрили настилом, і здерли бабло вже по факту, мол я так і замовляв...

г) Заміна подушок кузова

Міняли їх аж цілий тиждень!!! Зірвали два сквозних болти передніх подушок - знайшли причину щоб неміняти подушки, а зняти машину з єдиного підйомника, на який в них черга!!!, і цим самим машина, ще один додатковий тиждень простоювала без роботи. Саме смішне, я як вводу дивився, і запасся цими двома болтами на перед, але вони навмисно "тихенько промовчали".

д) Зборки-розборки салону і обвісів

Недивлячись на те, що всеможливих оригінальних кліпс я набрав із великим запасом "зїли майже всі", мабуть "привласнили".
Половина обвісів на сьогоднішній день "повідклеювалась".

Загублену пластикову "жабку" з підстаканника "шукають-вертають" по сьогоднішній день.

е) Отвір в капоті

Описував проблему в іншій темі.

є) Ручка багажніка

Вона була в мене не першої свіжості, але я її успішно проексплуатував в такому стнаі 5 років без особливх проблем. Вони ж її доламали повністю, але типу "зремонтували" (запяли). Недавно "ремонт" пішов спати - багажнік можу відркити тільки з салону.

Після місяця перебуванян машини на цьому сервісі, хотів забрати всі потрохи разом з машиною евакуатором на інший сервіс - шкодую що так не зробив.

Одним словом, якщо Вам дорогі Ваші нерви час і гроші, ні вякому разі не заїжджайте на Антикорсервіс у Львові.
Изображение

#57 swed

swed

Нинзя - Сузуковод

• Suzuki Club
  • 1 243 сообщений

Отправлено 09 Июль 2012 - 23:02

Співчуваю, :(
сам все роблю тільки на Трістарі
дорого - так,
але вони хоча б стараються
та і звик я до них )))

#58 wowa

wowa

Самурай - Сузуковод

• Пользователи
  • PipPip
  • 382 сообщений

Отправлено 09 Июль 2012 - 23:21

Співчуваю, :(
сам все роблю тільки на Трістарі
дорого - так,
але вони хоча б стараються
та і звик я до них )))

Доречі колись питався на трістарі щось по зварці треба було, так в них тоді толі зварщика не було толі апарата в наявності.

Треба було кантору, яка робить козовні роботи і антикор, чомусь таких було не густо, принаймі по порадах. Не хотів, я їхати на той драний антикорсервіс з самого початку, але мене "підвели" на рікавто. А машину мусів зробити до зими в терміновому порядку, бо вона ще б одну зиму в такому стані не пережила б - і так за літо-осінь навозилась піску, цеменету, цегли і тд.

А полочулось що взагалі всю зиму був без машини, всі плани по ремонту і роботі пішли шкереберть, нерви підпсуті, в бабло влетів і результат незадовільний.
Изображение

#59 wowa

wowa

Самурай - Сузуковод

• Пользователи
  • PipPip
  • 382 сообщений

Отправлено 10 Июль 2012 - 12:01

д) Зборки-розборки салону і обвісів

Недивлячись на те, що всеможливих оригінальних кліпс я набрав із великим запасом "зїли майже всі", мабуть "привласнили".
Половина обвісів на сьогоднішній день "повідклеювалась".

Накладка на водійська дверку
IMG_5130_S.jpg
Оригінальну ущільнюючу резинку загубили - заліпили герметиком, який вже потріскався і провалився.

Накладка на ліву передню арку-крило
IMG_5131_S.jpg
Там крило "рихтувалось" і після цього оригинальні кліпси вже нормально не сідають.

Накладка на праву задню арку-крило
IMG_5132_S.jpg
Там крило "рихтувалось" - накладка висить вже на соплях.

Накладка на задню праву дверку
IMG_5133_S.jpg
Мусів "притянути" куском ізоленти, бо інкаше, при відкритті дверки, накладка задіває-впирається в передню дверку.

Накладка на праву передню арку-крило
IMG_5134_S.jpg
Изображение

#60 swed

swed

Нинзя - Сузуковод

• Suzuki Club
  • 1 243 сообщений

Отправлено 10 Июль 2012 - 12:04

Доречі колись питався на трістарі щось по зварці треба було, так в них тоді толі зварщика не було толі апарата в наявності.

Треба було кантору, яка робить козовні роботи і антикор, чомусь таких було не густо, принаймі по порадах. Не хотів, я їхати на той драний антикорсервіс з самого початку, але мене "підвели" на рікавто. А машину мусів зробити до зими в терміновому порядку, бо вона ще б одну зиму в такому стані не пережила б - і так за літо-осінь навозилась піску, цеменету, цегли і тд.

А полочулось що взагалі всю зиму був без машини, всі плани по ремонту і роботі пішли шкереберть, нерви підпсуті, в бабло влетів і результат незадовільний.

3 месяца назад мне на Тристаре варили одну штуку )
может уже и антикор есть
Покраской они точно занимаються (у них своя сушилка и покрасочная комната есть)

#61 Chita

Chita

Якудза - Сузуковод

• Suzuki Club
  • 6 037 сообщений

Отправлено 10 Июль 2012 - 12:42

Твои пластиковые накладки: либо поломаны крепления под клипсы(такие пластиковые отливы в которые вставляются клипсы), либо не ровный кузов. Выровнять кузов не легко и реальные профи берут не малые деньги.....
Ну может еще клипсы не те.....

8 050 465 97 22
popovich.p.u@gmail.com
ppopovi@intercars.eu

www.intercars.com.ua

#62 wowa

wowa

Самурай - Сузуковод

• Пользователи
  • PipPip
  • 382 сообщений

Отправлено 10 Июль 2012 - 13:51

Твои пластиковые накладки: либо поломаны крепления под клипсы(такие пластиковые отливы в которые вставляются клипсы), либо не ровный кузов. Выровнять кузов не легко и реальные профи берут не малые деньги.....
Ну может еще клипсы не те.....

Як писав вище, в деяких місцях кріплення кліпс в кузові підварювали і наклали багато шпаклівки - оригінальні кліпси не сідали, так вони їх, виявляться попідрізали - відповідно вони не тримають. Думаю легше підігнати накладку феном ніж вирівняти кузов... :) Одна накладка(останнє фото) дійсно була деформована - на пеньок крилом сів, і я їм про це казав, щоб спробували їй "повернути правильну форму". Як виявлось, вони понадіялись на те що кліпси і клей втримають - втримали але недовго. Решта накладок до їх втручання прилягали і тримались нормально.
Изображение

#63 ironman

ironman

Рекрут - Сузуковод

• Пользователи
  • Pip
  • 63 сообщений

Отправлено 14 Сентябрь 2012 - 15:43

А де у славетному Львові бампер можна відремонтувати та пофабувавти якісно?

"‎...Иногда лучшим освещением предстоящего пути становятся мосты, пылающие сзади." (с) Дон Хенли

#64 wowa

wowa

Самурай - Сузуковод

• Пользователи
  • PipPip
  • 382 сообщений

Отправлено 14 Сентябрь 2012 - 16:59

А де у славетному Львові бампер можна відремонтувати та пофабувавти якісно?

Казали мені непогані відгуки про "Калину" що десь біля Наварії, по словам знайомго, який працює на іншому сервісі але бампер малював саме в них, дорогувато але якісно. Я сам там ще не бував - "продаю за що купив" :drinks:

Також купу позитивних відгуків про рихтовку-пофарбування на "Вулкані" на Ліюбінській не доїжджаючи аеропорта зліва. Практично навпроти горезвісного "Антикорсервісу" - дивись неперпутай :drinks:
Изображение

#65 ironman

ironman

Рекрут - Сузуковод

• Пользователи
  • Pip
  • 63 сообщений

Отправлено 14 Сентябрь 2012 - 17:07

...дивись неперепутай...

Шо "не перепутай" як я не зі Львова... :drinks:
Мені все одно важко буде шукати, то буду вдвічі уважний
І де та "Калина", що десь біля Наварії росташована?

"‎...Иногда лучшим освещением предстоящего пути становятся мосты, пылающие сзади." (с) Дон Хенли

#66 wowa

wowa

Самурай - Сузуковод

• Пользователи
  • PipPip
  • 382 сообщений

Отправлено 16 Сентябрь 2012 - 19:56

Шо "не перепутай" як я не зі Львова... :drinks:
Мені все одно важко буде шукати, то буду вдвічі уважний
І де та "Калина", що десь біля Наварії росташована?

Неперепутай Вулкан і Антикорсервіс - вони практично один навпроти іншого. На антикорсервіс - ніногою!

Стосовно Калини, кажись оно.

А звідкіля будеш добиратись?
Изображение

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей

Бесплатка — доска бесплатных объявлений в Украине