Перейти к содержанию
Авторизация  
Eve

В Украине пройдет Grand Parade Suzuki

Recommended Posts

Смарите, че Стиг нашел!

 

http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=22935

 

Дни рождения нужно отмечать с размахом. И радио Ретро FM вместе с Suzuki устраивают GRANDиозное празднование с GRANDиозными подарками, главным из которых станет Suzuki Grand Vitara New Vision. В честь пятилетия радио Ретро FM по Украине прокатится GRAND Parade – череда наполненных эмоциями дней «открытых дверей» в автосалонах Suzuki 5-ти городов Украины. Именно тех городов, которые выберете вы в ходе СМС-голосования*.

Именно там, в ходе активностей будет выбираться полуфиналист, который поедет в Киев на финальное шоу Ретро FM и станет участником розыгрыша главного приза - Suzuki Grand Vitara. Не упусти этот шанс!

Голосуй за свой город, регистрируйся, приходи на GRAND Parade в салоне Suzuki и воспользуйся возможностью:

- Получить Suzuki Grand Vitara New Vision на финальном GRAND-show, 7 апреля в Киеве.

- Принять участие в розыгрыше скидок в размере 5% на всю модельную линейку Suzuki

- Получи гарантированную скидку 2% на все автомобили Suzuki

- Получить дополнительные подарки

- Пройти тест-драйв

- Владельцам автомобилей Suzuki - дополнительные сервисные преимущества и скидки.

 

GRAND Parade стартует 25 февраля в Киеве, в автосалонах Suzuki по адресу ул. Новоконстантиновская 1 и ул. Московская 8б

 

График дней «открытых дверей» в других городах появится 25 февраля, после подведения итогов результатов СМС-голосования.

 

Участвуй в Гранд-параде в своем городе!

 

* Выбор городов происходит в формате СМС-голосования на радио Ретро FM.

** Зарегистрироваться на Grand Parade и получить дополнительную информацию можно на сайте www.suzuki.ua или www.retro.ua

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

по радио уже пару дней слышала. Сходила на сайт Ретро-фм, почитала условия акции и передумала что-либо делать <_<

 

ПРАВИЛА АКЦІЇ

«РЕТРО FM 5РОКІВ. ГРАНД ПАРАД»

Організатором акції є: ТОВ «Телерадіокомпанія «НБМ-Радіо», яка знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Фрунзе, 104-А

Партнером акції є: ДП «АВТО Інтернешнл», що знаходиться за адресою: м. Київ, пр. Московський 22 А

Період проведення акції 13.02.2012р.-07.04.2012р.

1. Етапи проведення акції:

Акція складається з двох етапів і фіналу:

Перший Етап – з 13 по 25 лютого 2012 року.

Другий Етап – з 25 лютого по 31березня 2012 року.

Фінал – 7 квітня 2012 року.

 

2. Завдання та умови акції:

2.1. Етап перший (13.02.2012р. – 25.02.2012р.)

2.1.1. Перший етап акції полягає у тому, що в період його проведення на радіостанції «Ретро FM» в ефірі радіостанції «РЕТРО FM» слухачам (далі – Учасникам) пропонується надіслати СМС-повідомлення* на номер 5109 зі словами «Гранд Парад».

*Вартість повідомлення для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів на номер 5109 – 1 грн. Тариф в гривні з урахуванням ПДВ. Додатково стягується збір до Пенсійного фонду в обсязі 7,5% послуги без урахування ПДВ. Використання WAP сплачується окремо згідно тарифного плану. Надсилаючи повідомлення, Ви даєте згоду на отримання додаткової інформації від компанії ТОВ «Агрегатор Мобільного Контенту», про її послуги та послуги партнерів. Недотримання всіх умов надсилання СМС не гарантує успішного надання послуги.

Послуга надана за технічної підтримки контент-провайдера ТОВ «Агрегатор Мобільного Контенту». Телефон підтримки (044) 461-00-81.

2.1.2. В СМС-повідомленні після слів «Гранд Парад» учасник має зазначити місто, за яке голосує. Кількість повідомлень з одного номера в період проведення акції необмежена. Також голосування за місто відбувається на сайті Ретро FM.

2.1.3. Таким чином обирається п’ять міст-переможців, за які надійшла найбільша кількість голосів.

2.1.4. 25.02.2012р. підводяться підсумки голосування. Організатори акції оголошують п’ять міст-переможців, де будуть проводитись відбіркові етапи акції до дня народження Ретро FM.

2.2. Етап другий (відбірковий) (25.02.2012—31.03.2012р.)

2.2.1. Відбіркові етапи акції відбуватимуться 25.02р. (м. Київ), та 04.03р., 10.03р., 17.03р., 24.03р., 31.03.2012 р. в містах-переможцях.

2.2.2. На другому етапі Учасники повинні або заповнити анкету Учасника акції (посилання на анкету є на сайті www.retro.ua), або зареєструватись на місці проведення відбіркового етапу.

2.2.3. На початок акції учасникам відомо лише перше місто, де буде відбуватися відбірковий етап акції. Це Київ, де 25.02.2012р. у двох салонах Сузукі одночасно за адресами вул. Новокостянтинівська, 1 та вул. Московська, 8-б будуть проводитись святкові заходи. У кожному з салонів під час проведення свята обиратиметься свій (один) фіналіст/переможець. (За участь в активностях відбіркового конкурсу учасники будуть отримувати бали: 1 смс-повідомлення - 1бал, 1 голосування на сайті — 1 бал. Той, у кого наприкінці конкурсу буде найбільша кількість балів – переможець відбіркового етапу (фіналіст.)

2.2.4. До відбіркових конкурсів допускаються учасники, які заповнили анкету Учасника. (це можна зробити заздалегідь за допомогою сайта retro.ua, а можна зареєструватись на місці в день проведення відбіркового конкурсу в салоні Сузукі.

2.2.5. Одразу після проведення першого відбіркового конкурсу у Києві, підводяться підсумки голосування «За місто», та організатори акції визначають п’ять міст-переможців, де будуть проводитись наступні конкурси до дня народження Ретро FM.

2.2.6. Схема проведення відбіркових конкурсів та обрання переможців у всіх обраних містах однакова. Самі конкурсні завдання, що будуть використовуватися під час свята не розголошуються завчасно і визначаються на розсуд організаторів.

2.2.7. Відбіркові конкурси проводяться в строки і в місцях, визначених Організатором Конкурсу. Інформація про місця, час та дати проведення відбіркових конкурсів буде доступна в ефірі радіостанції «Ретро FM» та на сайті retro.ua з 25 лютого 2012 року.

2.2.8. Результати відбіркових конкурсів є остаточними і оскарженню не підлягають.

2.2.9. Проведення відбіркових конкурсів полягає у відборі фіналістів акції.

Ретро FM та ДП АВТО Інтернешл на свій розсуд можуть обирати для проведення відбіркових конкурсів один з автомобільних салон в обраному місті, або два одночасно, адреси яких будуть зазначені на сайті retro.ua.

Переможці на місцях визначаються до 31.03.2012 року включно.

2.3. Етап третій – фінальний розіграш (07.04.2012р.)

2.3.1. Фінальний розіграш відбуватиметься у місті Київ.

2.3.2. На нього запрошуються усі фіналісти/переможці з п’яти обраних міст та міста Київ. Ще один фіналіст /претендент буде визначений серед гостей безпосередньо під час проведення Фінального Шоу. Всі глядачі фінального шоу, окрім представників Організаторів, можуть взяти участь у випадковому відборі, у ході якого и буде обрано останнього учасника розіграшу .

2.3.3. Серед усіх фіналістів подарунки від Ретро FM розподіляються включаючи головний подарунок – автомобіль Сузукі Гранд Вітара шляхом випадкового відбору в присутності відповідальних осіб Організаторів.

2.3.4. Результати жеребкування є остаточними і оскарженню не підлягають.

3. Учасники Акції:

3.1. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.

3.2. Своєю участю в акції всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо.

3.3. Беручи участь в акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання подарунків.

 

4. Подарунки Акції:

4.1. Головним Подарунком Акції є автомобіль Сузукі Гранд Вітара. Особа, яка отримала головний подарунок самостійно і за власний рахунок проводить його реєстрацію у відповідних установах.

4.2. Подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

4.3. Рішення про усіх Переможців Відбіркових Конкурсів та Фінального Розіграшу приймає Організатор, рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

5. Інші умови Акції:

 

5.1. Організатори не компенсують затрати учасників на проїзд, проживання та харчування, понесені ними у зв’язку з участю у конкурсі.

5.2. Організатор не несе відповідальності у випадку:

- коли Заявка учасника не потрапила на СМС-портал радіостанції «Ретро FM» через технічні проблеми мобільного оператора зв’язку або ТОВ «Агрегатор Мобільного Контенту».

- за з’єднання з коротким номером 5109, на який необхідно відправляти СМС-повідомлення, якщо оператором мобільного зв’язку в конкретній місцевості така послуга не надається.

- за технічні помилки у роботі сайту, хостингу чи операторів, що надають інтернет-послуги.

5.3. Учасником акції вважається особа, яка належним чином виконала усі вимоги даних Правил.

Share this post


Link to post
Share on other sites

там ещё где-то была ссылка вместо смс-ки с телефона клацать на сайте, так по этой ссылке в условиях проведения акции ваще какая-то левая инфа лежала :pardon:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Маркетологи что-то очень жОсткое покурили :wacko: :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

О, а я в этот день свой парад организую.

гей?

Share this post


Link to post
Share on other sites

гей?

не гей! А эгегей!

Share this post


Link to post
Share on other sites

О, а я в этот день свой парад организую.

главный приз - тоже Витара? ;)

условия акции в студию!!! :clapping:

Share this post


Link to post
Share on other sites

главный приз - тоже Витара? ;)

условия акции в студию!!! :clapping:

Главый приз-ЛОПАТА!!! :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поеду тогла на выставку Охота и Рыбалка ))))) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поеду тогла на выставку Охота и Рыбалка ))))) :D

ты лучче на Масленицу клубную приезжай, а там разберемся и с парадом и с лопатой ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

×
×
  • Создать...